5 grudnia 2018 roku na hali Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku odbyły się drużynowe Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym w kategoriach chłopcy i dziewczęta.

Reprezentacja Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu pokazała prawdziwą klasę i zajęła wysokie lokaty.

Drużyna chłopców w składzie: Kacper Rembecki, Wiktor Wiśniewski i Krystian Lewandowski w generalnej klasyfikacji zajęła trzecie miejsce na podium. To doskonały wynik! Uczniowie przywieźli do szkoły puchar i dyplom.

Bardzo dobrze spisały się również dziewczęta: Angelika Sikorska i Anastazja Bakhmatovich, które drużynowo uplasowały się na czwartej pozycji i  również otrzymały dyplom.

Opiekunem drużyny był nauczyciel geografii i podstaw przedsiębiorczości, pan Łukasz Palmowski.